Yılmaz Vural Corona Virüse Yakalandı

Yılmaz Vural 2.Defa Corona Virüse Yakalandı
Yılmaz Vural 2.Defa Corona Virüse Yakalandı

Teknik direktör Yılmaz Vural corona virüse yakalandı ve yoğun bakıma alınmasının ardından entübe edildi. Deneyimli teknik adam Haziran ayında da kovid-19’a yakalanmış ve tedavisinin ardından testleri negatife dönmüştü.

Türk futbolunun sevilen teknik direktörü Yılmaz Vural, yeniden corona virüse yakalandı ve hastaneye kaldırıldı.

Özel bir hastanede yoğun bakıma alınan deneyimli çalıştırıcı, corona virüs tedavisi prosedürleri kapsamında entübe edildi.

Yılmaz Vural corona virüse daha önce Haziran ayında yakalanmış ve devamındaki tedavi sürecinin ardından testleri negatife dönmesiyle sağlığına kavuşmuştu.

Fenerbahçe’nin Mesajı

“Sağlık sorunları sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Teknik Direktör Yılmaz Vural’a acil şifalar diliyor, en kısa sürede iyi haberlerini duymayı temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Yılmaz Vural.”

Galatasaray’ın Mesajı

“Hastaneye kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alınan teknik direktör Yılmaz Vural’a acil şifalar diliyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.”

Trabzonspor’un Mesajı

“Sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan eski teknik direktörümüz Yılmaz Vural’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.”

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*