Xbox Series X Xbox Series S Ön Sipariş Tamam

Görsel Kaynak: psoyun.com
Görsel Kaynak: psoyun.com

Microsoft’un oyun konsolu olan Xbox Series X ve Xbox Series S ön sipariş tamam.

Ortak özelliklere baktığımızda;

Görsellerde kalite artışı, yükleme hızında gelişme ve detayların ön plana çıktığı karakterleriyle dikkat çekiyor.

Oyun severler, X serisi için 9299 TL,  S serisi için ise 5399 TL’lik satış fiyatlarıyla Xbox konsollarının ön siparişini web mağazalarından verebilecekler.

X serisi ve S serisi için optimize edilen oyunlar; yüksek hızda yükleme özelliği ve iyileştirilmiş görselleriyle öne çıkıyor.

Assassin’s Creed Valhalla, DiRT 5, Destiny 2, Watch Dogs Legion, Forza Horizon 4, Yakuza: Like a Dragon gibi oyunlar mevcut.

Assains Creed Valhalla Oyun Kapağı (Fotoğraf: https://wccftech.com/) Xbox Series X Xbox Series S için oynanılabilir olması bekleniyor.

Söz konusu oyunların arasında X  ve S serisi geliştirme ortamlarında geliştirilmiş oyunların yanı sıra, daha önce piyasaya sürülmüş, ancak  X serisi ve S serisi için özel olarak yeniden tasarlanmış oyunlar da yer alıyor.

Halo Infinite, yeni nesil oyun konsolu ile çıkış yapmayı planlıyordu fakat Microsoft oyunun çıkış tarihini 2021 yılına erteledi.

Bu oyunlar, Xbox, Xbox 360, Xbox One oyunları ile uyumlu olacak.

2020 yılının sonlarında ise sadece X serisine özel olacak 50 oyun yeni nesil konsol için ulaşılabilir olacak. Bu oyunlar arasında The Medium, Scorn, Tetris Effect: Connected yer alacak.

Daha fazla haber için tıklayınız.

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*