Ümitcan Uygun Tutuklandı

Ümitcan Uygun'dan Uyuşturucu Videosu
Ümitcan Uygun'dan Uyuşturucu Videosu

Aleyna Çakır’ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun tutuklandı.

Bilindiği üzere Ümitcan Uygun geçtiğimiz aylarda Aleyna Çakır isimli eski kız arkadaşını döverek bayılttıktan sonra bu anları sosyal medyada paylaşmıştı. Daha sonrasında Aleyna Çakır’ın camdan atlayıp intihar ettiği söylenmişti ancak Uygun’un onu camdan attığı iddiaları da basında fazlasıyla geçmişti.

Aleyna Çakır’ın ölümü ile ilgili hakkında soruşturma yürütülen Uygun, uyuşturucu kullanırken çekilen videolarının sosyal medyada yer alması üzerine Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerince yakalandı.

Ümitcan Uygun’un kaçmasına yardımcı olduğu iddiasıyla babası Durak Uygun da gözaltına alındı. Öte yandan madde kullanımı görüntülerinde yer alan bir kadın da ekipler tarafından gözaltına alındı. Uygun hakkında uyuşturucuyu özendirmek suçundan işlem yapılacağı öğrenildi.

Ü.Uygun Tutuklandı

 

Aleyna Çakır’ın ölümüyle ilgili de Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın dün yaptığı açıklamada “Kamuoyunda Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen isimli şahsın ölüm olayı ile ilgili olarak, Sema Esen’in klasik otopsi işleminde vajinal sürüntü örneği ile sağ eldeki tırnak parçasından tespit edilen DNA profilleri üzerinde gerekli mukayese işlemlerinin yapılması yönünde Cumhuriyet Başsavcılığımızca kanuni gereğine tevessül edilmiş olup, işlemler devam etmektedir” denildi.

Aleyna Çakır

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*