Trump – Biden Yüzleşmesi Türkçe Altyazılı

Trump - Biden Yüzleşmesi / Fotoğraf: BBC
Trump - Biden Yüzleşmesi / Fotoğraf: BBC

Trump – Biden Yüzleşmesi Türkçe Altyazılı izleyin.

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Trump – Biden Yüzleşmesi Türkçe Altyazılı çevirisi Kenny isimli Youtube kullanıcısı tarafından yapılmıştır.

Görüntüler Türkiye’de Habertürk, Amerika Birleşik Devletleri’nde CNN, FOX ve çeşitli kanallarda yayımlanmıştır. Avangart Gündem, görüntülerin telif hakkına sahip değildir. Paylaşım ticari bir amaç taşımamaktadır, bilgilendirme amaçlıdır.

Daha fazla haber için tıklayınız.

ABD’de başkan adayları Trump ve Biden arasında yapılacak televizyon münazarasının ikinci turu, Trump’ın sanal düello önerisini reddetmesi üzerine iptal edildi. Üçüncü tur, 22 Ekim’de yapılacak.

Münazarayı organize eden Başkanlık Münazaraları Komisyonu (CPD), Başkan Trump’a geçen hafta Covid-19 teşhisi konulmasının ardından 15 Ekim için öngörülen münazaranın ikinci turunu önlem amaçlı olarak kapalı stüdyo yerine video yoluyla gerçekleştirmeyi planladı.

Eski Başkan Yardımcısı Biden bu fikre sıcak bakarken, Trump’ın seçim ekibi ise sanal düelloyu kesin bir dille reddetti.

Başkanın sağlıklı olduğunu ve  Miami’de düzenlenecek münazara için hazır olduğunu belirten Trump’ın seçim kampanyasını yürüten ekip, tartışmanın tıbbi nedenlerle ertelenmesi için hiçbir sebep bulunmadığını savunmuştu.

Başkan adayları seçimlerden önce üç kez televizyon düellosunda karşı karşıya geliyor.

CPD, Trump’ın sanal münazarayı geri çevirmesinin ardından yaptığı açıklamada, 15 Ekim’deki ikinci turun iptal olduğunu, bu nedenle komisyonun son turun hazırlıklarına yoğunlaştığı ifade edildi.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*