Rapçi Ezhel’in Tepki Çeken Paylaşımı

Rapçi Ezhel'den Olaylı Paylaşım.

Türkiye’de bir hayli popüler olan rapçi Ezhel’in tepki çeken paylaşımı gündem oldu. Sosyal medya platformundan takipçilerine ‘acapella’ tarzında söylediği sözlerle olay oldu.

Asıl adı Ömer Sercan İpekçioğlu olan ancak ”Ezhel” mahlasını kullanan rapçinin, yaptığı videolu yayında kâfiyeli bir şekilde eleştiriler sıralarken, videonun sonunda ”f..k you Mr.Erdoğan” dediği iddia ediliyor. Videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği iddia edilen son kısım, net olarak duyulamamakla beraber izleyenlere ”f…k you MR. Erd” şeklinde yansımaktadır.

Rapçi Ezhel’in tepki çeken paylaşımı sonrası sosyal medyada kendisine pek çok tepki geldi. 2018 yılında şarkılarında uyuşturucu maddeye özendirme iddiası sebebiyle tutuklanan Sercan İpekçioğlu, daha sonralarında serbest bırakılmıştı. 1 Temmuz 1990 doğumlu olan 30 yaşındaki rapçi, ‘aykırı’ tarzıyla ön plana çıkıyor.

 

Rapçi Ezhel’in paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

 

Türkiye’de yaşayan herkes gibi mutlak olan eleştiri hakkı, özellikle de milyonlarca kişiye hitap eden birisi için hakaret içeren bir şekilde kullanılmaması gerekir. Söylediklerinin hakaret içermeyen bölümü belli bir kısma göre doğru, belli bir kısma göre yanlış olabilir. Ancak düşüncelerini hakaret ve küfür ile desteklediğinde, bu düşünceler doğru da olsa yanlış da olsa tepki çekmesi kaçınılmaz olacaktır.

Diğer haberleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Twitter hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*