Perinçek’ten Canlı Yayında Sert Sözler

Doğu Perinçek'ten Canlı Yayında Azar
Doğu Perinçek'ten Canlı Yayında Azar

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten katıldığı canlı yayında sert bir çıkış geldi.

TV100 Kanalı’ndaki programda, Kemal Kılıçdaroğlu’nun corona virüs aşısı konusunda ”aşı olmak için sıramı bekleyeceğim” sözleri tartışmanın konusuydu.

Tartışma sırasında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten “Merkel bir devlet adamı olsa ilk önce gider kolunu uzatıp aşıyı olurdu. Devlet adamı olmayanlar halktan oy alacağız diye böyle şeylere başvurur.” sözleri geldi. Perinçek’in sözü üzerine, Liberal Demokrat Parti (LDP) eski Genel Başkanı Cem Toker araya girerek, “Doğu Perinçek devlet adamı, Angela Merkel devlet adamı değil.” yanıtını verdi.

Stüdyodakiler bir anlık da olsa gülünce, tekrar söz alan Perinçek, “Siz Merkel’i devlet adamı sanıyorsanız, daha devlet adamlığında çok ekmek yemeniz gerekir.” dedi. Toker ise buna karşılık, “Partinizin üyeleri de aşı oldu mu? Devlet adamı statüsüne girip. Bunu bildirin Reis’e.” ifadelerini kullandı.

Bu sözlere sinirlenen Perinçek, tepkisini şu sözlerle gösterdi: “Sizin müdahale edeceğiniz konular değil bunlar. Yok bildirinmiş Reis’e falan, haddini bil, otur orada adam gibi! Dikkatli olacaksınız öyle saçma sapan konuşmayacaksınız.”

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*