Mete Yarar Deniz Zeyrek’e Kızdı ve Yayından Ayrıldı

Yaşanan gerginliğin ardından Mete Yarar, stüdyoyu terk etti.
Yaşanan gerginliğin ardından Mete Yarar, stüdyoyu terk etti.

Mete Yarar Deniz Zeyrek’e Kızdı ve Yayından Ayrıldı

Habertürk‘te yayınlanan, Veyis Ateş’in sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında Mete Yarar ve Deniz Zeyrek arasında oldukça sert bir tartışma yaşandı.
Programının konuklarından Sözcü Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek ve Habertürk Güvenlik Politikaları uzmanı Mete Yarar arasında gerginlik meydana geldi. Yaşanan gerginliğin ardından Mete Yarar, stüdyoyu terk etti.

Mete Yarar’ın Deniz Zeyrek’e söz sırası geçerken kullandığı “On ikiden sonra bal kabağına dönüşüyor” esprisine Deniz Zeyrek de “Fareye dönüşmekten iyidir” diyerek karşılık verdi.

Ardından Deniz Zeyrek, Veyis Ateş’in sorularını yanıtlarken programı terk etmeyi yeterli bulmayıp araya giren Mete Yarar, sert sözlerle tepki gösterdi.

Yarar, “Bana bir daha hayvan lakabı takarsa Deniz ile kafa kafaya girerim. Ben ona kabak dedim, adam gibi fare lafını geri alsın. Edep dersi veren adama bak ya. Geçen hafta Nedim Şener’e ayar veriyordun değil mi? Bir daha senin olduğun programa çıkan, sen bilirsin. Senin ayarın bu…” dedi ve stüdyodan ayrıldı.

Deniz Zeyrek, fare kelimesini Mete Yarar için kullanmadığını söylese de Yarar’ı sakinleştiremedi. Veyis Ateş’in çabaları da Mete Yarar’ı sakinleştiremedi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*