Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak?

Kurtlar Vadisi Kaos
Kurtlar Vadisi Kaos

Türk televizyon tarihinin en çok ilgi çeken yapımlarından olan Kurtlar Vadisi, yeni bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yeni projenin adı Kurtlar Vadisi Kaos olacak.

Kurtlar Vadisi Kaos için heyecan dorukta. Bir süredir ekranlardan uzak kalan Kurtlar Vadisi , yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu ve senaristlerinden biri olan Necati Şaşmaz’ın açıklamaları hayranlarında heyecan yarattı.

Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden mustarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız. Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.” sözlerini kullandı.

Show TV’den Açıklama

Dizinin Show TV’de yayınlanacağı iddia edilmişti ancak Gazeteci Birsen Altuntaş Show TV yetkilileriyle görüştüğünü ve kendisine bu haberin doğru olmadığını söylediklerini iletti. Twitter hesabından da  ‘‘Show TV yönetiminden Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu öğrendim”  açıklamasını yaptı.

Sahneleri ile akıllara kazınan Kurtlar Vadisi’nin ekrana dönüş tarihi henüz belli olmadı. Yapımcıdan gelecek açıklama bekleniyor. Dizinin henüz bir fragmanı da yayınlanmış değil.

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*