İzmir’de ”Love Erdoğan” Gerginliği

İzmir'de ''Love Erdoğan'' Gerginliği
İzmir'de ''Love Erdoğan'' Gerginliği

Geçtiğimiz günlerde New York’ta bulunan Times Meydanı’ndaki billboardlarda FETÖ’cüler tarafından ‘Stop Erdoğan’ görseli yansıtıldı. Bu kara propagandaya birçok tepki yağarken, AK Partililer Türkiye’nin birçok yerini Erdoğan görselleriyle donatarak cumhurbaşkanına destekte bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A DESTEK İÇİN AFİŞ ASTILAR

İzmir’de de, Selçuk AK Parti İlçe Başkanlığı destek olarak ilçenin farklı noktalarına ‘Love Erdoğan’ afişleri astı. Bu afişler CHP‘li belediye ile AK Partilileri karşı karşıya getirdi.

AK PARTİLİLER ASTI, ZABITALAR İNDİRDİ

İzmir’de AK Parti tarafından konulan görseller için izin alınmadığını gerekçe gösteren CHP’li belediye, ilçedeki afişleri zabıtalara toplattı. Dün akşam saatlerinde aynı panolar ilçenin birçok kamusal alanına tekrar konulunca, belediye zabıtaları bir kez daha panoları topladı.

“ANCAK CESEDİMİZİ ÇİĞNEMEKLE MÜMKÜN OLUR”

Sözcü’nün haberine göre görsellerin ikinci kez kaldırılmasına tepki gösteren AK Parti İlçe Başkanı Selim Girmiyanoğlu, “Cumhurbaşkanımıza sevgimizi belirttiğimiz bu görselleri Selçuk meydanlarından kaldırmak ancak cesedimizi çiğnemekle mümkün olur. Milletimizin üzerine bombalar yağdıran, 15 Temmuz işgal girişimini gerçekleştiren ve ABD’de bunu küstahça sergilemeye devam eden FETÖ’cülere karşı mücadelemiz her platformda büyük kararlılıkla devam edecektir. Cumhurbaşkanımızın adının geçtiği, görselinin olduğu panoları kaldırmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir” ifadelerine yer verdi.

 

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*