İsmail Küçükkaya’dan Fatih Portakal Sözleri

Fatih Portakal - İsmail Küçükkaya
Fatih Portakal - İsmail Küçükkaya

Youtube’da Armağan Çağlayan’ın sorular sorduğu bir programa katılan Gazeteci İsmail Küçükkaya’dan konuşulacak sözler geldi.

Kendisine sorulan ”Fatih Portakal’ın FOX Tv’den ayrılmasından sonra ana haber için sana teklif geldi mi?” sorusuna “Sizce geçmeli miydim? Ben tam yaz ayında, ağustosun ortasında yayın yönetmenimiz Doğan Şentürk beni aradı. Neredesin dedi, arabadaydım tatile gidiyorum dedim. “Gitmesen, yarın bir görüşelim. Önemli bir konu var” dedi. Noldu deyince “Fatih bırakıyor” dedi, “2 hafta önce söyledi, aracılar gönderdim. Hiçbiri ikna edemedi, bırakıyor” dedi. Şaşırdım ve üzüldüm. Biz Fatih’le 7 yıldır beraber yapıyorduk. Ben bir kere sabahı seviyorum. İkincisi, alışmışım ve yapıma uygun, bambaşka bir sabah haberi yapıyorum. Ben bunu bırakmak istemedim, ben mutluyum” şeklinde cevap verdi.

Fatih Portakal ile iyi bir ikili olarak gözüktüklerinin, Selçuk Tepeli’yle de bu ilişkinin olup olmayacağı konusunda sorulan soruya ise İsmail Küçükkaya’dan “Ben Fatih Portakal ile kanka değilim, oturup yemek yemişliğim yok. Birkaç kere Yönetim Kurulu Başkanı, Doğan Şentürk, Fatih ve ben kuru fasulye yemeğe gittik, yılda birkaç kez o kadar. Ben Fatih Portakal’ı severim, 7 yıl boyunca cesur bir şey yaptı. Sonrasında bırakmak istedi, Fatih’le de konuştum. Ama bir karar verdi, kendi kararı. Kanka değiliz ama işini iyi yapma gayreti içinde olan iki gazeteci olarak seçimleri sunduk” cevabı geldi.

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*