Gazeteci Ahmet Kekeç Vefat Etti

Ahmet Kekeç Hayatını Kaybetti
Ahmet Kekeç Hayatını Kaybetti

9 Kasım tarihinde corona virüs testi pozitif çıkan gazeteci Ahmet Kekeç vefat etti. Vefatını, oğlu Mehmet Hakan Kekeç duyurdu.

Gazeteci Ahmet Kekeç tedavi gördüğü hastanede, 59 yaşında hayatını kaybetti. Geçmişte 2 defa kanseri yenen ve son olarak akciğerinde yaşadığı problem sebebiyle hastanede tedavi görüyordu. 9 Kasım’da corona virüs testi pozitif çıkınca yoğun bakıma alınmıştı.

Bugün hayatını kaybeden Ahmet Kekeç’in vefat haberini oğlu Mehmet Hakan Kekeç ”İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn Ne diyeceğimi bilemiyorum. Aslan gibi, bileğiyle savaştı. Babam, Ahmet Kekeç’i kaybettik. Yağmurdan sonra görüşürüz, babam.” sözleriyle duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’dan Başsağlığı Mesajı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın sosyal medya hesabından paylaştığı baş sağlığı mesajında, ”Ahmet Kekeç ağabeyin vefatını derin bir teessürle öğrendim. Güzel bir insanı kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mevla mekanını cennet eylesin.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Başsağlığı Mesajı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ”Kalemin ve kitabın dervişi, değerli dostumuz Ahmet Kekeç’in vefatına çok üzüldüm. İstikamet üzere yaşadı… Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.” dedi.

Gazeteci-Yazar Ahmet Kekeç

 

Daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’dan da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*