Galatasaray’da Omar Şoku

Omar Elabdellaoui
Omar Elabdellaoui

Galatasaray’da Omar Elabdellaoui şoku yaşanıyor.

Galatasaray’ın 29 yaşındaki Norveçli oyuncusu, yılbaşı akşamı evinde hava fişek patlatırken gözüne gelmesi sonucu yüzünde ve gözünde ciddi tahripler oluştu.

Galatasaray’ın sağ beki Omar Elabdellaoui, havai fişeğin elinde tuttuğu sırada patlaması nedeniyle yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Olay, Karaağaç Mahallesi Sırtköy Bulvarı Toskana Vadisi sitesi Villalarında meydana geldi. Omar Elabdellaoui, yılbaşını kutlamak için havafişek düzeneği kurduğu esnada havafişeğin patlaması sonucu elinden ve yüzünden yaralandı.

Galatasaray olayın ardından ”Akşam saatlerinde evinde geçirdiği talihsiz kaza sonrası sponsor hastanemiz Liv Hospital’a kaldırılan oyuncumuz Omar Elabdellaoui’nin ilk müdahalesi yapılmıştır. Yüzünde yanıklar olan oyuncumuzun gözlerine aldığı hasar ileri tetkikler sonrası anlaşılacaktır. Bilinci yerinde olan ve hayati tehlikesi bulunmayan oyuncumuzla ilgili gelişmeler oldukça bilgi verilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” açıklamasını yaptı.

Galatasaray’da 2.Başkanı Abdürrahim Albayrak yaptığı açıklamada ”Olayı duyar duymaz başta Fatih hocam olmak üzere hepimiz buradayız. Gözlerinin içi yıkanacak net bulguların ortaya çıkması için. Sağ olsun doktorlar ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Allah beterinden korusun. Omar’ın bilinci açık. Konuştum kendisiyle. Tabii bu olay içimizi yaktı bizim. Saat 22:00’ye doğru havai fişek fırlatırken olmuş. Ancak kendisiyle detaylı konuşamadım. Talihsiz bir kaza. Dediğim gibi Allah beterinden saklasın. Omar’ın başına gelen talihsiz kaza. Sitenin ambulans görevlisi fotoğrafları sosyal medyada paylaşıyor. Arkadaşlar, ayıptır günahtır. Bu insanın 3 çocuğu var. Böyle bir resmi hangi vicdan servis edebilir?” sözlerini kullandı.

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’dan da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*