”Fenerbahçe Boupendza’yı İstedi”

Aaron Boupendza
Aaron Boupendza

Süper Lig’de bu sezon fırtınalar estiren ve 18 golle bu alanda zirvede bulunan Aaron Boupendza’yı Fenerbahçe’nin istediği açıklandı.

Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Boupendza transferiyle ilgili konuştu.

Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Beyaz TV’ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“FENERBAHÇE DE İSTEDİ AMA ŞARTLARIMIZA YANAŞMADILAR”

Fenerbahçe Boupendza’yı ilk zamanlar istedi. Biz 10 milyon euro istiyoruz. Fenerbahçe 1 ay önce istedi. Ancak verdiğimiz şartlara yanaşmadılar. Fenerbahçe’ye de, Galatasaray’a da gider. Oyuncumuz Rusya’ya gitmek istemedi. Gönlünde başka yerler var.
Krasnodar 10 milyon euro’yu verdi ama Boupendza Rusya’ya gitmek istemedi. Biz de oyuncumuzun kararına saygı gösterdik.

“HEDEFİ BARCELONA’DA OYNAMAK”

Hedefi Barcelona’da oynamak. Fenerbahçe parayı verirse olur. Fenerbahçe parayı vermeden hayallerle bu iş olmaz ki. Erol Bİlecik Hatay’ımızının gururu. Erol Bilecik şunu yapabilir. Diyelim ki 5 takım 10 milyon euro verdi. Fenerbahçe de 10 milyon euro verdi. Biz Erol Bilecik’in hatırına veya daha büyük kulüplere gitmesinin yolunun açılmasına orayı tercih edebiliriz.

Transfer sezonu devam ederken teklifte bulundular. Uzun bir listeyle kendilerine bilidridk. Ali Koç geldiğinde siz para kazanmanın olduğunu mu szananediyorsunuz? Çok büyük teklif dediler. Çok yüksek fiyat gördüler. Bizim istediğimiz 10 milyon euro’nun ötesinde ikinci satıştan pay almak. Ali bey de espri yapttı. Para kazanmanın ne kadar zor olduğunu bilmiyor musunuz? dedi.

 

Daha fazla haber okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*