Cüneyt Özdemir’in Canlı Yayını

Cüneyt Özdemir
Cüneyt Özdemir

Dün gece gündeme bomba gibi düşen Berat Albayrak’ın istifa haberinden sonra Cüneyt Özdemir’in kişisel Youtube kanalından başlattığı canlı yayın izleyici rekorları kırdı. Özellikle Gazeteci/Yazar Rasim Ozan Kütahyalı’nın da canlı bağlantıyla konuk olduğu anlar çok konuşuldu.

Albayrak’ın istifa kararı konusunda fikir ayrılığı yaşayan iki isim bazı anlarda şakayla karışık da olsa sert tartışmalar yaşadılar. Rasim Ozan Kütahyalı kararın doğru veya yanlış olmasından ziyade ABD’de yaşanan başkan değişimi ve corona virüs krizi nedeniyle dünyada yaşanan belirsizlik sebebiyle bu kararın zamanlama yönünden yanlış olduğunu düşündüğünü söyledi. Cüneyt Özdemir’in fikri ise kararın doğru olduğu ve Berat Albayrak’ın yönetimsel başarısızlıklar sergilediği yönünde.

Cüneyt Özdemir – Candaş Tolga Işık – Rasim Ozan Kütahyalı

İkilinin kendi arasındaki tartışmaları da fazlasıyla konuşuldu. Rasim Ozan Kütahyalı’nın Cüneyt Özdemir’e ”İktidara yakın bir TV kanalında görev alıp burada muhalefetcilik yapıyorsun, muhalefet popülizmi yapıyorsun, yap yine bir şey demiyorum ama çok olmuyor böyle” sözlerine Özdemir ”Rasim burası Cüneyt Özdemir Youtube kanalı, CNN Türk değil, bağımsız gazetecilik böyle bir şey, zamanla bunu da öğreneceksin. Kimse seni yayına çıkarmıyorken benim sayemde ana akım medyada yer aldın. Kimse sana bir şey demiyorken anlamıyordun ama ne zaman ‘dayak yedin’ o zaman bizim neler yaşadığımızı anladın, bu çukuru görmüş oldun” sözleriyle karşılık verdi.

Ayrıca Özdemir’in açtığı yayın bazı anlarda 130.000 anlık izleyiciye ulaştı ve rekor kırdı.

 

 

Daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’da da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*