Avangart Gündem Hakkında


Avangart Gündem 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Yayınların amacı gündemde olan olayların doğru bir şekilde okuyucuya sunulması ve bu doğrultuda yazılan analiz yazıları ile görüşlerin ifade edilmesidir. Paylaşılan yazılar için gündemi meşgul eden konular seçilirken herhangi bir kategori ile sınırlandırma bulunmamaktadır.

Günümüzde teknolojinin gelişimine paralel olarak sosyal medyanın kullanımının artmasıyla birlikte, haber kaynaklarında yükseliş görülmüştür. Artık kurumlarla birlikte bireyler de bizzat haber kaynağı olmuştur. Fakat bu haberlerin doğrulukları konusunda şüpheli yaklaşımlar da artmaktadır. Avangart Gündem isminin de ifade ettiği gibi alanında öncü olarak, gündemdeki meseleleri gerçekçi bir perspektiften değerlendirmektedir.

Platformumuzda gerçekleştirilen paylaşımların yorum içeren bölümleri yazarların kişisel görüşleridir. Okuyucuların yorumları değerlendirirken bu durumu göz önünde bulundurmaları rica olunur. Çalışmalarımız yazarlarımızın prensipleri doğrultusunda interaktif bir yöntem izleme hedefi gütmektedir. Okuyucularımız tarafından yazılan yorumlar, gönderilen mesajlar ve olumlu veya olumsuz geri bildirim yönetim kadromuz için oldukça mühimdir. Bu anlamda okuyucularımızdan bir başka ricamız da, çalışmalarımıza bu yönüyle destek vermeleridir. İnteraktif olarak gerçekleştirilecek paylaşımcılar, okuyucuyu olduğu kadar yazarları da mutlu edecektir.

Avangart Gündem’in Kurucuları Kimdir?

Proje iki araştırmacı Haluk Ak ve Bartu Eken tarafından kurulmuştur. Gündemin sıkı takipçisi olan iki dost, farklı alanlarda çalışsa da, medyada sorumluluk gibi bir konuyu kırmızı çizgi kabul ederek projeyi kurma kararı almıştır.

Bizleri, sürekli olarak aktif paylaşımlarda bulunarak okuyucularımıza katkıda bulunmayı amaçladığımız sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz: 

Twitter: https://twitter.com/avangartgundemm

Facebook: https://facebook.com/avangartgundem

Instagram: https://instagram.com/avangartgundem

Ayrıca bizlere info@avangartgundem.com adresi üzerinden ulaşarak çeşitli fikir, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.